Fripito – fotografický průvodce Pálavou

23. 11. 2015 | zobrazeno 12253×

Série fotografických průvodců Fripito má nový přírůstek: Pálavu a Pohansko. Pokud hledáte tipy na fotograficky zajímavá místa a rady na (nejen) fotografickou cestu, pak je průvodce Fripito (dostupný pro mobilní telefony a tablety se systémy Android a iOS) tou pravou volbou.

Fripito průvodce po PálavěFripito průvodce po Pálavěkoupit fotografii | poslat jako pohlednici

Když se řekne Pálava, vytanou na mysli snad každému bílé vápencové útesy, které se nepřehlédnutelně tyčí nad okolní nížinou. Slunný cíp jižní Moravy se chlubí nejen skvělým vínem a pohostinností, ale také lužními lesy, romantickými zříceninami hradů nebo cenným historicko-přírodním Lednicko-valtickým areálem, zapsaným na seznamu UNESCO.

Náš nový průvodce Pálavou vás provede stezkami, které křižují Pavlovské vrchy, navštívíme vrcholy vápencového masivu se skvělým výhledem – Děvín, Děvičky, Obora, Svatý kopeček, Turold nebo Šibeniční vrch – a nevynecháme ani Stolovou horu, dominantu krajiny. Vypravíme se za romantickými zříceninami hradů jako Kozí hrádek nebo Sirotčí hrádek, nalezištěm Věstonické Venuše v Dolních Věstonicích či do Mikulova, centra celé Pálavy. Chybět nebudou ani louky a lesy na Pohansku, kde vám učarují stoleté duby osamoceně stojící v krajině. V prvním rozšíření (únor 2016) byly přidány také romantické salety Lednicko-valtického areálu. A samozřejmě doporučíme, kde ochutnat víno, kde se ubytovat i jakou foto výbavu zabalit. Autor průvodce, fotograf Jan Miklín, se s vámi podělí o tipy na zajímavé foto lokality a prozradí vám nejeden ze svých triků.

Fripito průvodce po PálavěFripito průvodce po Pálavěkoupit fotografii | poslat jako pohlednici

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay, vyberte si průvodce „Víno a slunce pod Pavlovskými vrchy“. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu. Další možností je využít předplatné a získat tak na měsíc nebo tři měsíce přístup ke všem průvodcům. A že jich je!

Související odkazy:

Fotogalerie Pálava

Fotografické obrazy

Fotokurzy na Pálavě

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace