Prodej fotografií

Zaujaly vás mé fotografie a chtěli byste si je pořídit pro svou potřebu? Možností je několik.

Titulní fotografieTitulní fotografiekoupit fotografii | poslat jako pohlednici

Fotografie jsou k dispozici k použití v tištěných materiálech a médiích (propagační materiály, kalendáře, časopisy apod.). Data v elektronické podobě poskytuji v upravené velikosti na základě předpokládaných tiskových rozměrů. Cena záleží na celkovém počtu objednaných fotografií, požadované velikosti a způsobu použití. Řádově se pohybuje v řádu stovek Kč za kus, ale neváhejte mě kontaktovat s poptávkou pro individuální nacenění.

Lednicko-valtický areálLednicko-valtický areálkoupit fotografii | poslat jako pohlednici

Nabízím i možnost použití na pohlednicích, a to včetně grafické úpravy a sazby, případně mohu zajistit i tisk. Z hlediska ceny má smysl tisknout celkově alespoň 500 ks, a cca 250 ks jednoho motivu. Cena je individuální v závislosti na počtu kusů, náročnosti grafiky apod., řádově lze počítat s 1 Kč/ks. Více informací k pohledům zde, vybrané motivy lze zakoupit třeba zde.

Fotografie v elektronické podobě je také možné získat pro použití na webu, v odpovídající zmenšené velikosti. Cena záleží na počtu kusů, rozměrech a charakteru webu.

Vyhledání fotografií dle místa nebo třeba vyfoceného druhu je nejsnadnější ve fotobance, která obsahuje kompletní fotoarchiv k některým oblastem (mj. Pálava, Jizerské hory nebo Beskydy ), rostlinám a živočichům.

Fotografické obrazyFotografické obrazykoupit fotografii | poslat jako pohlednici

Fotografické obrazy pro mne zhotovuje osvědčený dodavatel. Možností výroby je spousta, od plátna napnutého na dřevěný rám po zalaminovaný tisk nakašírovaný na kappa desku. Kompletní přehled včetně ukázkových cen je popsán zde, s možnostmi zhotovení vám samozřejmě rád poradím.

Fotografie v elektronické podobě pro vlastní tisk fotoobrazů neposkytuji.

Mnohé fotografie - zejména panoramata - jsou poskládány z desítek fotografií a jejich rozlišení umožňuje vysoce kvalitní tisk v několikametrových rozměrech se zachováním až neuvěřitelného množství detailů. Tak velké obrazy, obvykle vytištěné v pásech, je možné natapetovat na zeď, případně vytisknout jako samolepku pro nalepení na nejrůznější povrchy. Seznam takových fotografií včetně přehledu fotografií najdete tady.

Panoramatický kalendář 2018Panoramatický kalendář 2018koupit fotografii | poslat jako pohlednici

Každoročně ze svých fotografií vytvářím autorský kalendář. Ten je třeba objednat, obvykle objednávky uzavírám na konci listopadu.

Pokud to časové podmínky dovolí, nabízím i nafocení individuálních zakázek, např. interiérové fotografie, ale i další.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace